Monday, July 16, 2007

Juutuub

Teed mingi huvitava klipi ja saad soovituse, et pane Juutuubi üles. Mõtled siis, et okei, mis seal's ikka. Hakkad Juutuubis akkounti tegema ja mõtled end jälle lolliks, et milline see kasutajanimi olla võiks, mis neile sobiks. Leiad siis lõpuks mingi lootuse kaotanult mingi suvalise jura ja saad akkounti tehtud. Aga ei, selleks, et vidjot üles panna saadetakse sind jälle sinnasamusesse... St siis, et tuleb mingis plogikohas omale ka akkount teha ja sinna hoopis oma kräpp üles laadida. Lihtne ja loogeline... või mis?
Minge te ka kõik... Ostke ise omale mingi vidjo, kui tahte.